Чому важко відмовитись від солодкого?

У вас теж виникало питання, чому ж так складно відмовитися від вживання солодкого, до складу яких входить рафінований цукор?

Рафінований ЦУКОР - є сильним наркотиком, який змушує організм вимагати певну порцію добавки знову і знову. А шоколад або шоколадні солодощі в добавку до цього складаються з КОФЕЇНУ, який викликає звикання на фізіологічному і психологічному рівні.

Як все таки осилити себе і подолати це незгасиме бажання вживати рафінований цукор і солодощі, що його містять?

1. Усвідомлення того, що відмова від цукру дійсно принесе значні зміни в Ваше життя і позбавить організм від зайвих токсинів, калорій і різних домішок.

2. Почати відмовлятися від рафінованого цукру і шкідливого солодкого. Відразу!

3. Під час підготовки до відмови від солодкого не забувайте про те, що Вам потрібно замінити його потребу, наприклад запастися медом (або сиропом Агавою або іншими натуральними підсолоджувачами), фруктами і корисними солодощами без рафінованого цукру і кофеїну. Це допоможе Вашому організму впоратися зі стресом, викликаним такими змінами і нестачею звичної дози цукру.

4. Знайдіть альтернативу продукції, яка містить цукор: підберіть для себе натуральні солодощі, що не містять цукор і кофеїну.

5. Почніть спостерігати за станом свого здоров'я (шкіри обличчя зокрема) і продовжуйте слідувати Вашим рішенням!

Чи готові Ви до таких значних змін чи ні, вибір завжди залишається за Вами! Але якщо Ви зважитеся ризикнути в сторону Вашого здоров'я, будемо раді допомогти і підтримати Вас у вигляді тієї самої продукції VOLKOGON, яка допоможе відмовитися від вживання цукру і шкідливого солодкого.